Teta & Žeryček

Povídka o tetě ze školky a Žeryčkovi

Na základě mého vlídného vztahu ke zvířátkům, doporučení mé rodiny a přátel, jsem se rozhodla otevřít psí salónek a hotýlek-školku PIF. Splnil se mi tím můj sen, pracovat v příjemném prostředí, setkávat se s lidmi, se kterými mám něco splečného a také mám možnost pohladit si každý den hned několik zvířecích kožíšků. Není nad krásnější pocit, moci vnímat upřímnou lásku a oddanost zvířátek.

V roce 2012 jsem absolvovala a úspěšně zakončila akreditovaný rekvalifikační a vzdělávací kurz "všeobecná úprava psů". V teoretické části kurzu jsem získala znalosti anatomie, fyziologie, chov, výživa a krmení psů, dermatologické a parazitologické ošetření srsti a pokožky. V praktické části kurzu jsem se naučila základní střihy psů pro malé- střední a velké plemeno. Následovně jsem obdržela certifikát pro prodejce vyhrazených léčiv. Tímto Vám mohu odborně poradit s výběrem a správným používáním antiparazitních přípravků. Jen certifikát ke stříhání ovšem nestačí... Teprve praktickou zkušeností se mohu považovat za profesionální a zkušenou střihačku pejsků.

V průběhu mé praxe jsem upravovala zvířátka nejen s udržovanou srstí díky pravidelným návštěvám psího salónku, ale i se srstí velmi zanedbanou a zplstnatělou. Tato zkušenost byla velice naučná, pro mě byla přínosem a výzvou se ještě lépe zdokonalit v úpravě pejsků. Pro odborné poradenství se pravidelně zůčastňuji různých psích akcí, výstav psů, odborných seminářů kynologie. Takže jsem neustále informována o aktuálních novinkách na trhu a jejich používání co se týče dermatologických- kosmetických přípravků pro zvířátka a psí módy.

Ve svém oboru se budu neustále vzdělávat a zdokonalovat, abych mohla Vaše přání a potřeby Vašich pejsků co nejlépe uspokojit.

Moc se těším na Vaši návštěvu a na Vaše čtyřnohé domácí miláčky.

Jitka Bezděková psí kadeřnice, teta ze školky pro zvířátka a jejich kamarád-společník Žeryček.

Naše nabídka

1

Služby psího salůnku PIF
Úprava všech plemen pejsků, kočiček a jiných kožešinových zvířátek: stříhání, trimování, rozčesávání, koupání, fénování, krácení drápků, depilace ušních chloupků, ošetření análních žlázek, masáž pejska, psí móda a kosmetika, pojištění pejska, prodej chovatelských potřeb, poradenství, hlídání pejsků, venčení pejsků, psí hřiště agility pro pejsky.

2

Služby psí školky PIF
Sám doma... Váš pejsek protestuje, nudí se, ruší sousedy štěkotem nebo Vám ničí byt ve Váší nepřítomnosti? Máme pro Vás řešení! Naše psí školka PIF je Vám ke krátkodobému hlídání k dispozici. Svěřte nám Vašeho pejska po dobu Vaší nepřítomnosti a my se o něj postaráme.

3

Služby psího hotelu PIF
Psí hotýlek je zde pro Vás 24 hodin denně k dlouhodobému hlídání pejsků a jiných zvířátek. Svěřte nám Vašeho pejska po dobu Vaší nepřítomnosti a my se o něj postaráme. Pejsek si bude moci zadovádět s jinými psíky popřípadě na přání můžeme pejska pohlídat samostatně. K hraní a dovádění má pejsek k dispozici výběh o rozloze 6000 m2, psí hřiště - hračky - prolézačky, pejskům se snážíme vytvořit domácí prostředí. Pejskové jsou celý den v malé skupině a pod zkušeným dohledem psí tety.

V psím salónku a hotýlku PIF je stále veselo

 • Stříhání

  První návštěva salonu je vhodná mezi třetím a čtvrtým měsícem. Nemusí jít ještě o kompletní střih, ale je vhodné pejska…

 • Kdo si hraje nezlobí

  Protože je mi doma samému smutno, přihlásila mne panička do psí školky Pif v Babicích. Když mne panička ráno veze…

 • Odpočíváme

  Odpočinek a spánek v psím hotelu a školce PIF Vašemu mazlíčkovi vždy dopřejeme odpočinek po krmení, nejméně hodinu, ale raději…

 • Mlsáme dobroty

  Mlsáme dobroty. Dalo by se říct- co pes to jiný pamlsek. Co by to bylo za psí tetu, která by…

 • Vysoušení

  Zásady při vysoušení srsti psa Různých způsobů vysoušení existuje asi tolik, kolik je na světě psích plemen.  Nejsnazší a nejoblíbenější…

 • Koupání

  Chcete-li, aby střih Vašeho pejska byl opravdu dobrý, musí být jeho srst také na stříhání dobře připravená – to znamená…

,