Ceník hotel

Psí hotýlek- školka PIF - CENÍK

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že od ledna 2016 dochází k navýšení cen za ubytování pejska v psím hotýlku PIF. Z důvodu opotřebování a častému poškozování zařízení světniček pejsky jsme nuceni zvýšit ceny a to následovně:

CENÍK psí školka PIF:

Hodina hlídání: 70,- Kč
Hlídání přes den: 7:00 - 17:00 hod. / 200,- Kč

CENÍK psí hotýlek PIF:

Ubytování den 300,- Kč
Dlouhodobý pobyt 4 týdny a více den 250,- Kč
Ubytování dvou psů od jednoho majitele: den 480,- Kč
Ubytování Háravá, březí, kojící fena den 350,- Kč
Ubytování Štěně od 3 do 8 měsíců, medikace v nemoci psa den 300,- Kč

Při ubytování pejska budeme vybírat 1000,- Kč zálohu pro případ poškození majetku a zařízení psího hotelu Vašim pejskem. Pro tuto situaci a pro Váš klid doporučuji si sjednat u Vaší pojišťovny pojištění zodpovědnosti. Velice ráda by jsem sama toto pojištění zřídila pro psí hotel, ale bohužel to zákon nedovoluje a musí sám majitel pejska.

Platební podmínky

Pro pejsky NOVÁČKY a pro klid pánečků je potřeba vyhranit  si jednu až dvě krátkodobé návštěvy v psím hotýlku. Návštěvu hotýlku domluvíme individuálně. Paušální poplatek za návštěvu je 100,- Kč

DŮLEŽITÉ: Pro závaznou rezervaci je nutné složit 30% NEVRATNOU zálohu na číslo účtu ČSOB: 268987168/0300. Do "zprávy pro příjemce" vepište své jméno, abychom mohli Vaši platbu identifikovat. Po připsání platby na účet je provedena závazná rezervace, o které budete informováni. Doplatek 70% z celkové ceny pobytu se uhradí v den přijetí pejska na hotel. V případě neočekávaných situací se mohou ceny mírně lišit.

VIP Služby mimo prostory psí školky:

Upřednostňujete raději hlídání Vašeho pejska, kočičky ve vlastním prostředí Vaší domácnosti? Možnost kombinace úklidu Vaší domácností + zalévání květin.

Vašeho pejska, kočičku budeme pravidelně navštěvovat, venčit, pohrajeme a pomazlíme se s ním/i. Váš mazlík bude mít každý den pravidelnou dávku krmiva, čerstvou vodu + udržování hygieny, péče.

Cena za den od 500,- Kč dle velikosti bytu, domu a požadovaných služeb.

Využijte naší služby Dog Taxi PIF - pejska Vám přivezeme i odvezeme. Sazba: 30,- Kč za km.

Těším se na Vaše mazlíky, vaše teta ze školky Jitka Bezděková. Hlídáni pejsků v psím hotýlku PIF Olomoucký kraj

CHOVATELSKÉ POTŘEBY ZVERIFIT

Pokud krmíte pejska kombinovaně suché a mokré krmivo nabízíme Vám široký výběr prémiových i superprémiových granulí, konzerv, paštik a kapsiček v naší neobyčejné prodejně Zverifit nebo si je můžete objednat v našem online shopu chovatelských potřeb www.zverifit.cz