Služby

V psím salónku PIF najdete jen to nejlepší pro Vaše domácí zvířátko.

1

Standartní úprava zvířátka

rozčesání- střihání srsti, oční- ušní péče, zkracování- pilování drápků, ošetření tlapek.

2

Kompletní- částečná úprava

všech plemen a velikosti pejsků, kočiček a jiných zvířátek: rozčesání, stříh srsti dle Vašeho přání, trimování, koupání a vysoušení, ošetření análních žlázek, oční- ušní péče, depilace ušních chloupků, zkracování- pilování drápků, ošetření tlapek.

3

Péče o tlapky

Psí tlapky jsou v každodenním kontaktu s různými povrchy, asfalt, dlažba, bahno, v zimě jsou vystaveny nejen mrazu, sněhu, ale také různým posypovým materiálům jako jsou soli a podobně. Tlapky tak mohou snadno popraskat, což je pro našeho čtyřnohého kamaráda hodně bolestivé.

4

Odstraňování chloupků z uší a čištění uší

Čištění uší by se mělo provádět pravidelně. Do uší ničím „nešťouráme“ jen nakapeme dovnitř ušní kapky pro pejsky a vytřeme kosmetickým tamponkem. Vytrháváním chloupků předcházíte zánětům, které vznikají ze špíny, prachu a mazu. U nás na salonku pejska prohlédnu, a pokud bude zapotřebí, automaticky uši vyčistím a chloupky vytrhám.

Psí hotel - školka PIF je tu pro Vás

img-19

Sám doma... Váš pejsek protestuje, nudí se, ruší sousedy štěkotem nebo Vám ničí byt ve Váší nepřítomnosti? Máme pro Vás řešení! Naš psí hotýlek- školka PIF je Vám k dispozici. Svěřte nám Vašeho pejska po dobu Vaší nepřítomnosti a my se o něj postaráme.

Více
img-20

Pooperační péče o pejska v době Vaší nepřítomnosti. (po kastraci, nutné pravidelné podávání léku, krmení pejska po malých dávkách v pravidelných intervalech a jiné.)Psí hotýlek- školka je zde pro Vás 24 hodin denně ke krátko- dlouhodobému hlídání pejsků a jiných zvířátek.

Více
img-5

Během pobytu pejsky pravidelně venčíme, pejsek má možnost odpočinku na pohovce, nebo v pelíšku. Venčení probíhá přímo v zahrádce psího hotýlku. Zahrádka poskytuje pejskům příjemné zpestření dne, kdy se mohou volně proběhnout v uzavřeném a bezpečném prostředí, tuto výhodu ocení hlavně pejsi z města, kteří znají procházky víceméně na vodítku.

Více