Návštěva psího salůnku PIF

Užitečné rady a upozornění před návštěvou psího sálónku PIF:

1. Při objednávce mi prosím sdělte přesné požadavky služeb. Budete požadovat kompletní úpravu pejska nebo jednotlivé úkony. Jestli návstěva pro pejska v salónku je poprvé.

2. První stříhání pejska je vhodné absolvovat mezi 4 - 6 měsícem. V první řadě obeznámím Vašeho mazlíka s mojí osobou a s prostředím psího salónku, následoně se zvuky pracovních nástrojů potřebných pro úpravu pejska.

3. Pokud nebudete chtít využít služby koupání, fénování, je nezbytné pejska před stříháním "nejlépe den předem" vykoupat, vysušit a jeho srst důkladně vyčesat a zbavit hrubých nečistot. Před trimováním by měl být pejsek čistý, ale vykoupaný min. 7 – 10 dní před návštěvou psího salónu PIF.

4. Vašeho pejska během úpravy v žádném případě neuspávám ani nepoužívám žádné uklidňující prostředky.

5. Vaše domácí zvířátko nijak nestresuji, jsem trpělivá, uplatňuji vlídný přístup a ponechávám si dostatek času, aby se zvířátko po všech stránkách cítilo radostně a spokojeně.

6. Po celou dobu úpravy Vašeho zvířátka můžete být přítomní, avšak dle zkušeností většina pejsků snáší úpravu daleko lépe bez svých páníčků. Využijte dobu po kterou bude pejsek v psím salónu k vyřízení Vašich osobních záležitostí. Váš pejsek se bude radostně těšit se s Vámi přivítat v plné parádě.

7. Před návštěvou psího salónu PIF prosím pejska vyvenčete, aby se během kompletní úpravy cítil pohodlně.

8. Starostlivá péče o pejsky, kočičky a jiná zvířátka je nejen moje práce, ale především můj velký koníček a radost.

Comments are closed.