Psí hotel-školka PIF

Vítejte v psím hotelu a školce PIF - pro Vaše mazlíky jsme tu 24 hodin denně.

Sám doma... Váš pejsek protestuje, nudí se, ruší sousedy štěkotem nebo Vám ničí byt ve Váší nepřítomnosti? Máme pro Vás řešení! Naš psí hotýlek- školka PIF je Vám k dispozici. Svěřte nám Vašeho pejska po dobu Vaší nepřítomnosti a my se o něj postaráme. Pejsek si bude moci zadovádět s jinými psíky popřípadě na přání můžeme pejska pohlídat samostatně. K hraní a dovádění má pejsek k dispozici výběh o rozloze 6000 m2, psí hřiště - hračky - prolézačky, pejskům se snážíme vytvořit domácí prostředí. Pejskové jsou celý den v malé skupině a pod zkušeným dohledem psí tety.

Pooperační péče o pejska v době Vaší nepřítomnosti. (po kastraci, nutné pravidelné podávání léku, krmení pejska po malých dávkách v pravidelných intervalech a jiné.)

Psí hotýlek- školka je zde pro Vás 24 hodin denně ke krátko- dlouhodobému hlídání pejsků a jiných zvířátek.

Během pobytu pejsky pravidelně venčíme, pejsek má možnost odpočinku na pohovce, nebo v pelíšku. Venčení probíhá přímo v zahrádce psího hotýlku. Zahrádka poskytuje pejskům příjemné zpestření dne, kdy se mohou volně proběhnout v uzavřeném a bezpečném prostředí, tuto výhodu ocení hlavně pejsi z města, kteří znají procházky víceméně na vodítku.

Strava bude podávána dle Vašich požadavků tak jak je pejsek časově zvyklý. Pejsek má nepřetržitý přísun čerstvé vody. Krmivo si můžete přinést své nebo si vybrat z naší nabídky v prodejně chovatelských potřeb Zverifit.

Co budete potřebovat pro přijetí pejska do psí školky:

- Platný očkovací průkaz s platným povinným očkováním
- psincový kašel, vzteklina...- Informace o charakteru a zdravotním stavu pejska
- Štěňátka přijímáme po 50 dni jeho narození- Fenky přijímáme, pouze do první poloviny březosti, nehárající, nekojící
- Pejsek musí mít antiparazitní ošetření odblešen a odčerven....
- Pro pohodu pejska při první návštěvě doporučuji mu vzít sebou pelíšek nebo jeho oblíbenou hračku.
- Pro Váš větší klid, zda je pejsek spokojený a neteskní, jsem tu pro Vás po celý den na telefonu.

Psí hotel- školka PIF je místo, kam se bude Váš pejsek s radostí vracet a Vy si budete jisti, že je o něj dobře postaráno. Naplánujte si výlet k nám do Babic u Šternberka, s Vašim domácím zvířátkem a přesvědčte se o tom sami osobně.

Comments are closed.