Povídání o tetě a Žeryčkovi

Po otevření psího hotýlku, školky a salůnku Pif, jsem vlastnila kocourka Mourka. Jednoho dne mi můj zákazník  ze salůnku donesl štěňátko své fenečky kníračky Eiminky. Štěňátko bylo kříženeček a já se do něj od prvního okamžiku zamilovala. Pejsek dostal jméno Žeryk a od té doby se stal mým věrným společníkem a hlavně kamarádem pro naše hotelové hosty.

Žeryk má úžasnou povahu a naváže přátelství se všemi pejsky.  Samozřejmě jim dá nejprve najevo, že je „domácí“. Stává se tak společníkem hotelových hostů po dobu jejich pobytu i v případě, že momentálně na hotýlku jiné hosty nemáme nebo když pejsek není dostatečně socializovaný a nemůže si hrát ve smečce s ostatními.

HOTEL PRO PSY JE NAPLNĚNÍM MÉHO ŽIVOTA

Vybudovat hotel pro mazlíčky měla má neteř již řadu let, vlastně ji to napadlo ve chvíli, kdy opakovaně řešila podobnou situaci jako většina našich zákazníků. Žije v zahraničí a vlastní pejska a kočičku, které nebylo možné brát s sebou když jela domů. Velmi ji na obou mazlíčcích záleží, hledala proto ubytování, které by co nejlépe odpovídalo jejich potřebám a jejím požadavkům. Bohužel jsme zjistili, že ubytování a služby na takové úrovni, jakou očekáváme, jsou u nás dosud tabu. Psích hotelů je spousta, pejsci jsou však ubytovaní v kotcích nebo v klecích. Díky tomu, že se jí naskytla možnost koupit nádherný pozemek v Babicích u Šternberka, požádala mne o spolupráci. Práce se psy mě vždy velmi bavila a naplňovala, proto jsem s nadšením s jejím návrhem souhlasila a začala uskutečňovat náš společný sen. Zároveň jsem chtěla vybudovat něco většího. V mém bývalém zaměstnání řešily mí spolupracovníci hodně často problémy se svými mazlíčky, kteří když pánečci odešly do zaměstnání a školy, nechtěli být doma sami. Svou samotu prožívali různě: celodenním štěkáním a naříkáním u domovních dveří, ničením zařízení bytu a podobně.

Proto jsem se rozhodla vedle hotýlku otevřít pro tyto pejsky celodenní školku, kde páneček ráno mazlíka přivede a večer společně odchází domů.

Samozřejmě k spokojenému životu mazlíků patří i jejich údržba kožíšků. Dalším mým projektem byl tedy salon pro všechna kožešinová zvířátka.

Začátky nebyly jednoduché ale věřila  jsem, že projekt tohoto typu získá své klienty, protože ubytování a služby, které jsem se rozhodla nabídnout  u nás chybí

Cílem našeho projektu je poskytnout klientům kompletní servis na jednom místě. Například pro pejsky nabízíme nejen neobyčejný hotel a denní pobyt ve školce, ale také další služby, které jsou běžně poskytované odděleně:

- salón krásy
- psí masáže
- butik s luxusními a nevšedními doplňky
- neobyčejnou prodejnu a online shop chovatelských potřeb www.zverifit.cz

No Comments Yet.

Leave a comment